Локомотив (София) победи с  4:1 Ботев (Ихтиман) във втората си контрола. Калоян Бонев се разписа на два пъти във вратата на ихтиманци.

Срещата започна много равностойно, а първият гол падна в 40-ата минута, когато звездата в атаката на "червено-черните" Калоян Бонев вкара за 1:0. В началото на втората част падна и втори гол. Бившият юношески национал Васил Димитров проби отляво и намери перфектно капитана в днешния мач Николай Велков, който от воле разстреля стража на Ботев.

В 59-ата минута юношата на ЦСКА Пол Александров намали резултата, а осем минути по-късно отново Бонев се оказа на точното място, за да вкара своя втори гол в мача и общо трети от началото на подготовката. В последните секунди на двубоя падна и още един гол, който се оказа и последен в срещата.

Локомотив (София) - Ботев (Ихтиман) 4:1
1:0 Калоян Бонев 40, 2:0 Николай Велков 48, 2:1 Пол Александров 57, 3:1 Калоян Бонев 66, 4:1 Слави Паскалев 89

ЛОКО СФ: Емил Петров, Банко Банков, Емил Виячки, Антон Славчев, Цветан Караколев, Златко Бонев, Велиян Комитски, Мердин Мехмедов, Васил Димитров, Николай Велков, Калоян Бонев
Резерви: Цветомир Витков, Слави Паскалев, Васил Вакадинов, Кристиян Николов, Георги Пунев, Росен Йорданов, Сибил Карагьозов, Георги Василев, Богомил Христов
Старши треньор – Ангел Колев

БОТЕВ ИХТИМАН: Едуард Мечикян, Валери Свиленов, Михаил Кацаров, Венцислав Гурков, Деян Борисов, Кристиян Величков, Васил Велев, Росен Колев, Пол Александров, Петър Петров