Лудогорец II изпусна да победи претендента за влизане в efbet Лига ЦСКА 1948 като гост. Мачът на "Васил Левски" завърши 2:2. Талантите от школата на шампиона водеха до последната минути с 2:0, но с голяма доза шанс домакините успяха да реализират две попадения в даденото от рефера добавено време.

Първото полувреме вратарят на "орлите" Владислав Стоянов, който изигра трети пореден мач след възстановяването от контузия, на няколко пъти се отличи с отлични спасявания, с което резултатът остана 0:0.

След почивката Лудогорец II изчака своя момент и след отлични контри в рамките на пет минути поведе с 2:0. Разписаха се Димитър Митков и Илкер Будинов. В даденото от рефера продължение Тютюков намали на 1:2, а Венцислав Василев направи 2:2 в 94-ата минута.

"Загубихме две точки в един спечелен мач. Още не сме узрели в определени моменти да имаме нужното притежание на топката. Доволен съм. Не загубихме от нито един водещ отбор до момента", коментира треньорът на Лудогорец II Тодор Живондов.

ВТОРА ЛИГА - 16 КРЪГ

От събота (23 ноември 2019 г.):
Септември (София) - Поморие 3:1
1:0 Борис Галчев (38), 2:0 Преслав Йорданов (67), 2:1 Тихомир Кънев (68), 3:1 Георги Русев (88)

Черноморец (Балчик) - Спартак 1918 (Варна) - прекратен в 79-ата минута при 1:0
1:0 Виктор Митев (58)

Кариана (Ерден) - Спартак (Плевен) 2:3
0:1 Ивайло Ем. Иванов (24), 1:1 Евгени Игнатов (29-дузпа), 2:1 Георги Ил. Георгиев (63), 2:3 Андриян Димитров (71, 86)

Пирин (Благоевград) - Струмска слава (Радомир) 3:1
0:1 Кристиян Китов (36), 1:1 Габриел Перейра (65), 2:1 Иван Вълчанов (73), 3:1 Димитър Благов (82)

Литекс - Монтана 0:1
0:1 Николай Цветков (90+1)

24 ноември 2019 г. (неделя), 12:15 часа:
Нефтохимик - Локомотив (София) 3:3
1:0 Николай Костов (42-дузпа), 2:0 Димитър Костадинов (47), 2:1 Илиян Стефанов (50), 3:1 Димитър Костадинов (60), 3:2 Светослав Диков (70-дузпа), 3:3 Светослав Диков (77)

24 ноември 2019 г. (неделя), 14:30 часа:
Хебър (Пазарджик) - Ботев (Гълъбово) 1:0
1:0 Тодор Чаворски (61)

24 ноември 2019 г. (неделя), 16:00 часа:
ЦСКА 1948 - Лудогорец II 2:2
0:1 Митко Митков (57), 0:2 Митко Митков (61), 1:2 Борис Тютюков (91), 2:2 Венцислав Василев (93)