ВИЖТЕ СТРАНИЦАТА НИ БУКМЕЙКЪР ТУК!

Четвъртият в класирането на Втора лига Крумовград победи втория в таблицата Етър (Велико Търново) с 2:1 у дома в дербито на 31-ия кръг.

"Болярите" се нуждаеха от точка, за да се завърнат официално в елитната дивизия, но ще трябва да изчакат поне до петък, когато е мачът със Спартак (Плевен).

Домакините нанесоха двоен удар в рамките на шест минути и Мартин Сораков се разписа в 52-ата и 58-ата.

3x500 лв. Бонус за мачовете от efbet Лига!

Попадение от дузпа на Мартин Тошев върна интригата в 70-ата, но до края резултатът остана непроменен.

В последните минути на срещата гостите останаха с човек по-малко заради директен червен картон да удар без топка на Мариян Иванов срещу Джеферсон.

Начело в класирането е дубълът на ЦСКА 1948, Етър остава на второ място в таблицата с 57 точки, вторият тим на Лудогорец е трети, а Крумовград е на четвърта позиция с 51.

За място в елита в следващите кръгове ще се борят още няколко тима, сред които Спортист Своге, Марица Пловдив, Дунав Русе и Монтана.

Припомняме, че по регламент първият и вторият в класирането - дублиращите тимове на ЦСКА 1948 и Лудогорец нямат право да преминат в елиtната Efbet лига, тъй като двата клуба вече имат отбори там.

Изтеглете мобилното ни приложение БЛИЦ СПОРТ ОТТУК!

Добруджа (Добрич) - Ботев II (Пловдив) 2:1
1:0 Денислав Ангелов (30), 2:0 Янчо Андреев (38), 2:1 Мартин Ситев (73)

Созопол (Созопол) - Спортист (Своге) 1:1
0:1 Дилян Георгиев (57), 1:1 Галин Димов (69)

Дунав (Русе) - Миньор (Перник) 4:2
1:0 Мирослав Будинов (16), 2:0 Мирослав Будинов (18), 3:0 Денислав Минчев (41), 3:1 Кристиян Слишков (66), 3:2 Мартин Стоилов (87-дузпа), 4:2 Йордан Димитров (88)

Спартак (Плевен) - Струмска слава (Радомир) 1:1
1:0 Васил Шопов (69), 1:1 Кристиян Китов (88)

Лудогорец II (Разград) - Монтана 3:2
1:0 Доминик Янков 19', 1:1 Андреас Васев 35', 2:1 Росен Иванов 57', 2:2 Стилян Николов 87', 3:2 Владислав Найденов 90'

Литекс (Ловеч) - ЦСКА 1948 II 1:1
1:0 Александър Бучков 19', 1:1 Кристофър Ачемпонг 86'

Крумовград - Етър (Велико Търново) 2:1
1:0 Мартин Сораков (52'), 2:0 Мартин Сораков (58'), 2:1 Мартин Тошев (70' дузпа)