Дублиращият отбор на Берое завърши годината с категоричното 4:0 срещу Марек. Любопитното беше, че три от головете във вратата на дупничани паднаха в рамките само на 6 минути в края на двубоя. Емин Ахмед откри за Берое в 8-ата минута и дълго време Марек се отбраняваше успешно. В края обаче беройци вкараха още три гола. Кирил Личев бе точен за 2:0 в 78-ата минута, Александър Манолов покачи в 81-ата, а крайното 4:0 оформи Димитър Видев в 84-ата.

С победата възпитаниците на Иван Гаджев и Атанас Рибарски се утвърдиха на четвъртото място в класирането след 19 изиграни кръга в Младежката група. Берое има 8 победи, 5 равенства и 5 загуби и 29 точки, с една по-малко от третия – „Ботев“ (Пловдив). Едноличен лидер в групата е Литекс с 27 точки, следван от Лудогорец с 23. На точка зад Берое пък е "Левски", който има 28.