Българският национал Мартин Петров попадна в идеалния отбор на четвъртия кръг във ФА Къп, определен от "Евроспорт". Бързоногото крило вкара страхотен гол и добави 2 асистенции за победата на неговия Манчестър Сити с 4:2 като гост на Скънторп. Представянето на Мартин бе определено като "изключително". В идеалния отбор попадна и друг играч на "гражданите" - левият защитник Силвиньо.

Медиите в Англия също сипят суперлативи за играта на бившия играч на Волфсбург и Атлетико (Мадрид) и единодушно го определиха за играч на мача Скънторп - Манчестър Сити.

Идеалният отбор на четвъртия кръг от ФА Къп според "Евроспорт" - Каспър Анкергрен (Лийдс), Уейн Томас (Саутхамптън), Скот Дан (Бирмингам), Роджър Джонсън (Бирмингам), Силвиньо (Манчестър Сити), Джон Утака (Портсмут), Греъм Доранс (Уест Бромич), Бари Фъргюсън (Бирмингам), Мартин Петров (Манчестър Сити), Рикардо Фулър (Стоук Сити), Джърмейн Бекфорд (Лийдс)./ БЛИЦ