Юношите старша възраст на Чавдар (Етрополе) (родени 1991 година) се класираха за финала на Републиканското първенство. На полуфинала момчетата от школата на Христо Стоичков отстраниха големия фаворит Левски, след като и днес в реванша не се дадоха на “сините”.

На изкуственото игрище на “Герена” двата тима завършиха при равенство 1:1, а в първия мач етрополци смазаха Левски с 4:1 и с общ резултат 5:2 ще спорят за титлата. В днешния полуфинал-реванш гостите от Етрополе поведоха в резултата в 56-ата минута след красив гол на Александър Краев. Домакините изравниха след спорна дузпа десет минути по-късно, а автор на попадението бе Аджов.

На финала на 1 юли Чавдар ще се изправи срещу Видима-Раковски, който надигра и в реванша Черноморец (Бургас) с 3:1 в Поморие. В първата среща в Севлиево Видима спечели с 2:1./БЛИЦ