Треньорът на "Ботев" (Пловдив) Станимир Стоилов изненада своите футболисти днес. Мъри прибегна до нетрадиционен начин за подготовка преди мача с Черно море, който е в неделя от 13:30 часа.

Точно по средата на седмицата Стоилов пусна своя отбор в почивка. В четвъртък "канарчетата" ще отмарят, което ще им се случи за втори път тази седмица след свободния понеделник. Логиката на Мъри за новата схема е да могат футболистите да си съберат мислите преди мача с "моряците" с оглед на последната издънка - загубата с 0:1 от Любимец.

Днес "жълто-черните" тренираха следобед. В заниманието се включиха всички футболисти. Единствено Мариян Огнянов въртя обиколки, а Тодор Неделев тренира във фитнеса.

Както е известно, първият 1/8-финал за Купата на България между "канарчетата" и Черно море на "Тича" завърши 0:0 и крайният победител предстои да се определи в неделя под тепетата.