ЦСКА и Ираклис завършиха 1:1 в контрола, играна в Солун. Попадението за "червените" бе дело на Дормушали Саидходжа в 18-ата минута. Това бе шести гол за Муши в предсезонните проверки на тима.

В 33-ата минута контролата бе прекратена заради бой между феновете на "армейците" и охраната, но 11 минути след това играта бе подновена. Димитър Пенев и футболистите му се завръщат тази вечер в София, а утре имат почивен ден.

Срещата по минути:

1 - Начало на мача
4 - Давид Да Силва проби от ляво, но центрирането му не стигна до Дормушали Саидходжа
6 - ГОЛ ЗА ИРАКЛИС - 1:0! Гърците откриват от дузпа чрез Коне Панос - 1:1. Наказателният удар бе отсъден за игра с ръка на Йордан Минев в полето на Ивайло Петров
9 - Маркиньош пробва да изненада вратаря на домакините Падис от около 30 метра, но той внимава и лови
14 - Извеждащо подаване на Йордан Тодоров към Саидходжа, но страничният съдия отсъжда спорна засада
18 - ГОЛ ЗА ЦСКА - 1:1! Дормушали Саидходжа изравнява. След асистенция на Давид Да Силва Муши бележи шестото си попадение за "армейците" в контролите тази зима.
33 - КОНТРОЛАТА Е ПРЕКРАТЕНА ЗАРАДИ БОЙ МЕЖДУ ФЕНОВЕТЕ НА ЦСКА И ОХРАНАТА
11 минути по-късно играта е подновена
41 - Кидон от чиста позиция пропуска да се разпише във вратата на ЦСКА
44 - Йордан Минев получава контузия след грубо влизане на противников състезател
45 - Край на първото полувреме

46 - Начало на второто полувреме
50 - Съдията отмени гол на ЦСКА. Янчев за пореден път изведе Саидходжа, който прати топката в мрежата, но попадението не бе зачетено
54 - Да Силва е фаулиран пред границата на наказателното поле на Ираклис. Маркиньос центрира, но гръцката защита се справя и чисти топката в предни позиции
До 74-ата минута Димитър Пенев извърши множество смени. В игра се появиха Иван Караджов, Павел Виданов, Асен Георгиев, Ели Маркес, Александър Тонев, Руи Мигел, Николай Чипев, Мартин Тошев, Гардар Гунлаугсон, а от титулярната единайсеторка остана единствено Иван Иванов. Капитанът Тодор Янчев връчи лентата на Кирил Котев, който след като напусна я предостави на Николай Чипев.
77 - Темпото на игра спадна и липсват положенията пред двете врати
78 - Възможност за Александър Тонев, но Падис излиза и чисти напред
79 - Тошев опитва да намери Гунлаугсон в наказателното поле на домикините, но исландецът е изпреварен от защитник
80 - В игра влизат и последните две смени - Павел Ковачев и Кристиан Узунов. Вторият заменя Иван Иванов и по този начин Пенев вече замени цялата си титулярна единайсеторка
83 - Невероятен пропуск на Гардар Гунлаугсон. Тонев центрира от ъглов удар и топката премина през няколко играчи и попадна в Гунлаугсон, който стреля над напречната греда
90 - Край на мача. ЦСКА и Ираклис завършиха 1:1 в контролата, която се игра в Солун

ИРАКЛИС - ЦСКА 1:1
1:0 Коне Панос (6-дузпа), 1:1 Дормушали Саидходжа (18)

ЦСКА: 27.Ивайло Петров, 52.Йордан Минев, 6.Кирил Котев, 10.Иван Иванов, 84.Фелипе Машадо, 30.Йордан Тодоров, 5.Тодор Янчев, 28.Маркиньос, 32.Викторс Мороз, 33.Давид Да Силва, 99.Дормушали Саидходжа
Резерви (всички влязоха в игра): 12.Иван Караджов, 3.Павел Виданов, 35.Асен Георгиев, 2.Павел Ковачев, 4.Кристиан Узунов, 22.Ели Маркес, 24.Александър Тонев, 17.Руи Мигел, 15.Николай Чипев, 8.Мартин Тошев, 34.Гардар Гунлаугсон

Ираклис: 1.Падис, 4.Катцабис, 15.Сабас, 34.Кидон, 7.Гонзалес, 21.Денис, 9.Камболадис, 18.Костас, 25.Коне Панос, 3.Чистос, 28.Кихоиос