Националът Иван Турицов е пред завръщане в игра за ЦСКА. Десният бек може да бъде ползван от треньора Саша Илич в предстоящото утре гостуване на Пирин.

23-годишният футболист не е играл от близо два месеца, тъй като лекуваше преразтегната вътрешна връзка на дясното коляно. За последно той беше на терена при победата с 1:0 над столичния Септември на 26 февруари.

Очаква се Илич да даде почивка на част от основните си футболисти за срещата с „орлетата“. Юрген Матай и Джонатан Линдсет са на един жълт картон от наказание и те ще бъдат съхранени за следващия кръг, когато ЦСКА приема Лудогорец. За позицията на Матай ще бъде избирано между Мено Кох и Християн Петров, а вместо Линдсет най-вероятно ще играе Тибо Вион.

Със сигурност срещу Пирин няма да играе Жеферсон. Той получи контузия на десния аддуктор при нулевото равенство с Левски в понеделник и все още не е подновил тренировки. Под въпрос е участието му и в домакинството срещу Лудогорец.