ЦСКА 1948 се наложи с 2:1 над Локомотив (Пловдив) в контролна среща, проведена в село Рилци. Галин Иванов реализира победното попадение за „червените“ с далечен удар.

„Черно-белите“ започнаха по-активно и вратарят на ЦСКА 1948 Даниел Наумов се намеси решително след изстрели на Лукас Салинас и Бирсент Карагерен.

Валентин Йосков откри резултата за столичани с попадение в 35-ата минута. Пет минути по-късно Локомотив изравни след гол на Лукас Салинас и асистенция на Димитър Илиев.

Галин Иванов отдалеч пробва да изненада Илко Пиргов още в началото на второто полувреме, но вратарят на „смърфовете“ без проблем улови.

В 64-ата минута националът не сбърка при изстрела си от далечна дистанция и възстанови аванса на ЦСКА 1948. До края на мача двата тима бяха равностойни на терена, а до ново попадение не се стигна.