ЦСКА победи с 3:0 втородивизионния Сливнишки герой в контрола. Дошлият на проби Тони Силва отбеляза първия гол в 25-ата минута, Християн Кировски покачи на 2:0 в 44-ата, а крайното 3:0 оформи защитникът Венцислав Василев в 59-ата минута. Стойчо Младенов даде шанс на резерви и юноши, които тренират с първия отбор.

В 6-ата минута добро центриране на Райков в наказателното поле не бе оползотворено от Долапчиев, който остана под топката. В 10-та минута Николай Иванов се озова сам срещу Стоян Колев, но стреля право в тялото му. Последваха по-активни минути на Тони Силва, който отправи удар в 13-ата, но в аут. След това португалецът показа техник, мина между трима играчи на съперника, но центрирането му беше избито. В 21-ата минута Антон Карачанаков получи извеждащ пас по левия фланг, напредна и шутира от движение, но Стоянов спаси.

В 25-ата минута Тони Силва направи пробив отляво, стреля с левия крак и изведе ЦСКА напред в резултата. В 27-ата минута Долапчиев намери с добро подаване Кировски, той нанесе удар, но Стоянов отрази. В 33-ата минута плътен удар на Карачанаков от дистанция срещна дясната греда. В 44-ата минута Християн Кировски отбеляза за 2:0 след силен удар от дистанция. Македонецът получи пас, свали топката с гърди, остави я да тупне на земята и с хубав удар от около 30 метра я прати във вратата.

На почивката юношата Николай Петров смени Стоян Колев на вратата на ЦСКА. В 54-ата минута тупалка на Николай Дюлгеров разтресе напречната греда. В 59-ата минута след центриране от ъглов удар Венци Василев с глава увеличи преднината на „червените“. В 63-ата минута Ангел Грънчов пробяга почти целия терен и центрира прекрасно в наказателното поле, където обаче Кировски не успя да засече топката. В 67-та минута Мартински не изчисти добре топката, тя попадна в краката на Иванов. Той стреля, но топката се отби в дясната греда. В 77-ата минута Христо Мартински отстъпи мястото си на друг юноша на ЦСКА Иво Маринков. В 81-ата минута резервата Кристиян Петров нацели трета греда за „армейците“.

Сливнишки герой - ЦСКА 0:3
0:1 Тони Силва (25), 0:2 Християн Кировски (44), 0:3 Венцислав Василев (59)