Треньорът на Локомотив (София) Драгомир Окука бе доволен от играта на отбора въпреки загубата с 0:2 от Литекс.

“Първото полувреме бе равностойно, игра се добър футбол. През втората част се върнахме назад и получихме попадение. След това рискувахме, тръгнахме напред и така искам да виждам отбора. Не вкарахме гол, рискувахме и Литекс се възползва от шанса си. Честитя победата на Литекс и евентуалната титла.

Още преди мача казах, че Литекс е най-добрият отбор в България в момента, имат колектив и индивидуални качества. Смятам, че заслужено ще станат шампиони. За нас остава да се борим за Европа и да бъдем между първите три отбора в класирането”, каза Окука.

"Имаме тежки мачове до края, но и другите имат. За изказването ми за мача на Левски с Берое бух лошо разбран. Журналистите живеят от това нещо, нищо лошо не съм казал. Просто заявих, че публиката на Берое си тръгна, след като Левски вкара няколко гола", завърши сръбският специалист./БЛИЦ