Бройката на контузените в ЦСКА се увеличи с още двама, което сериозно притесни треньорския щаб. С травми след вчерашната загуба с 0:1 от Левски са Апостол Попов и Мартин Дечев. Както е известно, юношата по спешност замени Костадин Стоянов, който се контузи на загрявката преди сблъсъка със "сините" и не успя да вземе участие в него.

Двамата защитници Попов и Дечев са под въпрос за гостуването на Клифтънвил. Протоколният реванш от третия квалификационен кръг на Лига Европа е в четвъртък от 21:45 часа в Северна Ирландия. Както е известно, ЦСКА спечели с класическото 3:0 в първия мач в София.

В щаба на "червените" са притеснени и за състоянието на Борис Галчев. Халфът започна титуляр срещу Левски, но преди почивката получи удар в мускула и бе сменен принудително.