ЦСКА 1948 пропусна отлична възможност да победи Левски и да си отмъсти за загубата с 0:3 в първата среща помежду им. "Червените" надиграха тима на Славиша Стоянович, който трябва да благодари на вратаря Микулич, който предотврати сигурна загуба. Тимът от "Георги Аспарухов" трябва да благодари и на съдията Никола Попов, който ощети жестоко ЦСКА 1948. В 79-ата минута Митков бе повален от Микулич в наказателното поле на "сините", реферът правилно посочи бялата точка, но след секунди промени решението си и даде жълт картон за симулация.

За цял мач Левски отправи едва три удара по посока вратата на ЦСКА 1948, като нито един от тях не намери очертанията. Славиша Стоянович пусна от първата минута Билал Бари, а на терена в синьо излязоха трима българи.

efbet - 1000 лв. Нов Онлайн Казино Бонус

Първото полувреме бе много слабо и без положения. Микулич се намеси веднъж при центриране на Лясков, а Живко Атанасов блокира във важен момент удар на Топузов.

Срещата се оживи едва след 77-ата минута, когато дойде и първата голова опасност. Русев получи топката в малкото поле на Левски, но ударът му бе избит майсторски от Микулич. Веднага след това удар на Чочев профуча покрай гредата. Димитър Митков получи топката в полето на Левски, а Микулич се хвърли да спасява. Играчът на ЦСКА 1948 бе свален от стража на "сините" на земята, а съдията посочи бялата точка. След секунди Никола Попов промени решението си и показа жълт картон за симулация. Играчите пък скочиха и стигна се до блъскане между много футболисти.

В 87-ата минута Георги Русев се измъкна между няколко защитници и стреля, но Микулич с една ръка спаси сигурен гол. това бе и последното положение в срещата.

ЦСКА 1948 - Левски 0:0

Срещата по минути:
1- Начало на мача
2- Лясков центрира в наказателното поле, но Звонимир Микулич спаси последвалия слаб удар.
11- Робърта опита пас успоредно на голлинията, но Лазар Марин изби в корнер
20- ЦСКА 1948 с претенции за нарушение срещу техен футболист на границата на наказателното поле
32- Денислав Александров центрира опасно в наказателното поле, където Топузов отправи шут, но Живко Атанасов блокира удара му
45- Край на първото полувреме
_____________________
46- Начало на втората част
59- Тома Даске опита изстрел от дистанция, но топката прелетя доста над вратата на Наумов
77- Русев получи топката в малкото поле на Левски, но ударът му бе избит от Микулич
78-Удар на Чочев по диагонала, но топката профуча покрай гредата
79- Димитър Митков получи топката в полето на Левски, а Микулич се хвърли да спасява. Играчът на ЦСКА 1948 бе свален от стража на "сините" на земята, а съдията посочи бялата точка. След секунди Никола Попов промени решението си и показа жълт картон за симулация. Играчите пък скочиха и стигна се до блъскане между много футболисти.
84- Робърта стреля от дистанция, но не намери очертанията
87- Георги Русев се измъкна между няколко защитници и стреля, Микулич с една ръка спаси сигурен гол
90+3- Край на мача!

ЦСКА 1948ЦСКА 1948: 29. Даниел Наумов, 25. Александър Александров, 87. Симеон Петров, 24. Лазар Марин, 4. Ангел Лясков, 10. Васил Шопов, 18. Ивайло Чочев, 11. Денислав Александров, 70. Георги Русев (90+2- 88. Мартин Хайдаров), 7. Марио Топузов (46-33. Галин Иванов), 20. Ангел Бастунов (63-9. Димитър Митков)
Резерви: 1. Димитър Тодоров, 9. Димитър Митков, 21. Венцислав Василев, 33. Галин Иванов, 88. Мартин Хайдаров, 90. Николай Ганчев, 19. Георги Господинов
Треньор: Красимир Балъков

Левски: 1. Звонимир Микулич, 3. Живко Атанасов, 4. Мартин Райнов, 5. Ребин Сулака, 11. Здравко Димитров (84-9. Стивън Петков), 17. Найджъл Робърта, 18. Насиру Мохамед (73-79. Мартин Петков), 19. Билал Бари (84-20. Начо Монсалве), 23. Фейсал Рерас, 28. Тома Даске, 91. Драган Михайлович
Резерви: 13. Николай Михайлов, 6. Ивайло Найденов, 9. Стивън Петков, 20. Начо Монсалве, 22. Патрик-Габриел Галчев, 77. Илия Юруков, 79. Мартин Петков
Треньор: Славиша Стоянович

Съдия: Никола Попов
Стадион: "Васил Левски"