Пирин (Разлог) и Вихрен завършиха наравно 2:2 в атрактивна контрола, играна на градския стадион в Разлог. Проверката бе и дебют за новия наставник на отбора от Сандански Петър Златинов. За Вихрен играха брат му Владислав, Илиян Мицански, Антонио Ласков и Даниел Пехливанов.

Домакините от Разлог на два пъти през първото полувреме повеждаха в резултата след попадения на Николай Хаджиниколов. Преди почивката Ивайло Самарджиев вкара след разбъркване в наказателното поле, а през второто полувреме Илия Длагонски от дузпа оформи и крайното 2:2.

На полувремето наставникът на домакините Христо Джоджов вкара в игра шестима юноши, дошли на проби в Пирин. Доста смени направи и Петър Златинов. Звездата на няколко полски отбора Илиян Мицански отново след година пауза игра за тима от родния си Сандански, но получи лека травма и бе заменен.