Покрай еуфорията по спечелване на шампионската титла след 17-годишно очакване станахме свидетели и на любопитна новост.


Двата транспаранта с надпис "Сираков - вън!", насочени към президента и собственик на Левски, изчезнаха. Първият тях се появи на стадион "Георги Аспарухов" още през 2024 година и неизменно го слагаха в сектор "А".

Това се случваше на всяко домакинство на "сините" през последните два сезона, но в днешния мач срещу Лудогорец те не се забелязват.