Полицай, охранявал двубоя между Пирин (Гоце Делчев) и ЦСКА (0:5), откраднал фланелка на Стойчо Младенов, която била предназначена за дете. Това шокиращо разкритие направи наставникът на Пирин Тенчо Тенев след двубоя.

"Стойчо Младенов ми даде негова фланелка, която щях да подаря на едно дете. Един полицай обаче ми я взе. Видя ме, дръпна ми я от ръцете и каза, че си е негова. Сега го издирваме", заяви Тенев пред слисаните журналисти.

Не само открадната фланелка обаче бе повод за лошото му настроение. Неговите възпитаници паднаха с пет гола, а на специалиста не му беше до приказки след мача.

"Въобще не ми се говори. Втори мач за първенство и загуба с 0:5. Първите два гола стъписаха момчетата. На почивката си казахме какво трябва да направим. 20 минути през второто стояхме добре и накрая рухнахме.

Теренът и на нас ни пречи. Играхме футбол, нито бяхме груби, с пределна агресия. За този сезон теренът е приличен. Ние имаме млади момчета, които се обезвериха. През втория полусезон мисля, че ще сме по-добри.

Срещу Нефтохимик за Купата ще се опитаме да измием загубите от ЦСКА и Литекс. Продължаваме напред”, каза треньорът на новака в “А” група.