ВИЖТЕ СТРАНИЦАТА НИ БУКМЕЙКЪР ТУК!

Новаците в Еfbet Лига Септември (София) и Спартак (Варна) завършиха 1:1 в мач от 12-ия кръг на Националния стадион "Васил Левски". Домакините пропуснаха да се поздравят с успеха, след като Димитър Костадинов пропиля дузпа в края.

Топ Коефициенти за Всички Мачове Всеки Ден!

И двете попадения паднаха в края на първото полувреме. Домакините откриха чрез защитника Асен Георгиев в 40-ата минута, но секунди преди почивката Виктор Митев изравни със страхотен удар от около 25 метра, наказвайки Димитър Шейтанов.

За Спартак точката е първа като гост през сезона в Еfbet Лига. "Соколите", водени от треньора Тодор Киселичков, имат eдва 5 т. в актива си и остават на последното място.

Септември е на 12-ата позиция с 9 точки.

В следващия кръг отборът на Славко Матич гостува на Славия, а Спартак приема Локомотив (Пловдив).

Еfbet Лига - сезон 2022/2023
Класирането в Efbet Лига

СЕПТЕМВРИ (Сф) - СПАРТАК (Варна) 1:1
1:0 Aсен Георгиев (40), 1:1 Виктор Митев (45+1)

По-важното от мача по минути:
1 - Начало на двубоя.
38 - Атанас Кабов подаде към Мартин Стоянов на далечната греда, но ударът му излезе в аут.
40  ГОЛ! 1:0 за Септември. Центриране от корнер на Красиан Колев затрудни защитата на Спартак и в последвалото разбъркване защитникът Асен Георгиев бе най-съобразителен и отблизо прати топката в мрежата на Иван Дичевски.
45+1  ГОЛ! 1:1 след гол на Виктор Митев, който наказа Димитър Шейтанов с удар от около 25 метра.
45+2 - Край на първото полувреме.
------------
46 - Начало на второто полувреме.
54 - Шейтанов спаси удар на Здравко Димитров.
55 - Нов шанс за гостите от Варна. Виктор Митев стреля, топката прелетя на сантиметри покрай вратата на Септември.
63  ГРЕДА! Денис Баланюк изведе на добра позиция Ивей Ромееш, който стреля мощно, топката разтресе гредата на вратата на Шейтанов.
90 - Добавеното време е 5 минути.
90+1  ДУЗПА за Септември за игра с ръка на Проспер Менди.
90+3  НЯМА ГОЛ! Димитър Костадинов не успя да вкара, изпращайки топката на сантиметри покрай дясната греда на вратата на Иван Дичевски. Резултатът 1:1 се запазва.
90+5 - Край на мача - 1:1.

Септември София
СЕПТЕМВРИ: 21.Димитър Шейтанов, 5.Асен Георгиев , 4.Иван Арсов, 18.Красиан Колев (73  23.Йоан Гаврилов), 16.Кристиян Пешов (67  11.Мартин Ачков), 22.Мартин Стойчев, 14.Мартин Стоянов (67  20.Мартин Петков), 7.Айкут Рамадан (46  17.Радослав Живков ), 10.Асен Чандъров (к) (82  15.Aлександър Петров), 6.Атанас Кабов, 9.Димитър Костадинов
Резерви: 1.Иван Василев, 26.Илия Миланов, 23.Йоан Гаврилов, 11.Мартин Ачков, 20.Мартин Петков, 17.Радослав Живков, 15.Александър Петров
Треньор: Славко Матич

Спартак Варна
СПАРТАК (Варна): 21.Иван Дичевски (к), 6.Емануел Моура, 25.Пламен Димов , 23.Проспер Менди , 11.Виктор Митев  (88  17.Цветан Илиев), 8.Ивайло Климентов, 30.Божидар Васев , 20.Родни Антуи (46  14.Ивей Ромееш ), 33.Здравко Димитров, 27.Денис Баланюк (64  10.Янчо Андреев), 9.Мехмед Сабри (76  19.Никола Борисов)
Резерви: 67.Християн Христов, 19.Никола Борисов, 45.Даниел Начев, 7.Георги Бабалиев, 17.Цветан Илиев, 10.Янчо Андреев, 14.Ивей Ромееш
Треньор: Тодор Киселичков

София, ст. "Васил Левски"
Съдия: Ивайло Стоянов

Легенда:  - гол,  - автогол,  - жълт картон,  - втори жълт картон,  - червен картон,  - смяна,  - опасно положение,   - контузия