Драгоман спечели с 2:0 гостуването си на Своге от 12-ия кръг на първенството в ОФГ София Запад, информира фейсбук страницата "Футболът в София област". Мачът се проведе в Бов заради все още непригодният за игра терен в Своге, след прииждането на река Искър.

Победата е първа за Драгоман под ръководството на новия тренор - бившият футболист на ЦСКА Мартин Зафиров. Специалистът е и отговорник за спорта в града от няколко години насам. Както е известно, брат му Адалберт Зафиров пък е треньор на "Ботев" (Враца), който се бори за спасение в "Б" група.

На мача в Бов играчите на Драгоман поведоха в резултата в 18-ата минута след чудесен извеждащ пас в коридор на Руслан Нацев към Слави Илиев, който си поведе топката и реализира - 0:1. До края на полувремето резултата остана непроменен.

Втората част започна с натиск на Драгоман и логично в 55-ата минута след хубава атака отдясно топката стигна до Янко "Буба" Димитров, който удвои преднината за тима на Мартин Зафиров.

До края двата отбора изпуснаха по едно положение, като и двамата вратари се намесиха чудесно в ситуациите.