Футболистите на Славия явно са уморени от тежкия и злополучен мач в Ловеч, след като днес не тренират, а са получили почивка, разбра БЛИЦ.

Снощи "белите" станаха за резил, допускайки катастрофална загуба с 0:5 от Литекс. Резултатът на почивката беше 0:0, след което обаче заваляха головете във вратата на Георги Петков.

Въпреки тежкото поражение и предстоящото домакинство на ЦСКА в следващия кръг, Кушев и асистентите му решили да дадат почивката на футболистите си в неделния ден. От утре "белите" стартират подготовката си за двубоя с "армейците", който е на 6 октомври (събота) от 16:00 часа. Днес ЦСКА приема Етър на стадион "Славия", където се очаква да бъдат треньорите на "белите", както и част от футболистите на най-стария столичен клуб, за да разузнават следващия си противник.