"Ботев" Пловдив и Кубан завършиха 0:0 в контрола, играна в Австрия. Едно полувреме за руския тим игра капитанът на националния ни отбор Ивелин Попов. В 7-ата минута Тодор Неделев отправи силен диагонален удар от 25 метра, но право в ръцете на Беленов. В 15-ата минута добра комбинация между Вандер, Ромарио и Артур около наказателното поле, завърши с центриране на Артур към Мариян Огнянов, който не успя да насочи добре топката с глава. В 17-ата минута Мустафеев бе намерен в наказателното поле на Ботев, но Йордан Христов се намеси отлично и блокира футболиста на Кубан. В 26-ата минута топката достигна до новото попълнение на пловдивчани Ромарио Кортзорг пред дъгата на наказателното поле, който с параболичен пас намери излизащия от втора позиция Мариян Огнянов. Той опита изстрел с шпагат, но ударът му бе твърде слаб и вратарят спаси. В заключителните секунди на първата част руснаците удариха греда.

На почивката Станимир Стоилов не извършени смени, докато съставът на Кубан излезе с изцяло нова единадесеторка. В първите минути на втората част “канарчетата” имаха териториален превес, но не успяха да създадат голово положение пред вратата на “зелените”. В 83-ата минута Игнатиев се измъкна от защитата и се озова сам срещу Филип Димитров, след което пробва удар в близкия ъгъл, но младият вратар реагира отлично и спаси. 5 минути преди края отлично центриране на Йордан Христов отдясно бе засечено от Станислав Костов, но след удар с глава топката мина встрани от вратата на Кубан.

БОТЕВ ПЛОВДИВ - КУБАН 0:0