"Ботев" (Враца) постигна третата си победа от подготовката преди старта на първенството в Северозападната "В" група. Тимът на Атанас Джамбазки надви с 2:1 втородивизионния македонски Победа (Прилеп).

Георги Георгиев с глава откри след корнер в 5-ата минута, а в 40-ата другият централен бранител Георги Иванов с глава удвои. Македончите намалиха от пресилена дузпа след почивката.

Врачани трябва да съжаляват за възможностите за гол, пропилени от Валдемар Стоянов на два пъти и по веднъж Ангел Русев и Милен Василев.

Съставът на "Ботев": Александър Йованович, Георги Георгиев, Георги Иванов, Камен Каменов, Раиф Мурадов, Никола Мицански, Дилян Димитров, Милен Василев, Цветан Версанов, Ангел Русев и Валдемар Стоянов. След почивката сръбският страж бе заменен от Веселин Цветковски, а след 60-ата минута на терена се появиха Георги Василев, Любослав Петров, Деян Борисов, Николай Велков и юноша на Черно море, който е на проби.

Следващата контрола на врачани е в събота срещу Марек (Дупница).