Славия направи домакинско 3:3 с лидера в класирането на Втора лига Кариана (Ерден) в контролна среща.

Георги Вълчев откри резултата в 25-ата минута, но гостите изравниха чрез Жустино Мендес шест минути преди почивката.

Георги Търтов изненадващо даде аванс за Кариана в 49-ата минута, а Кристиан Илиев също се разписа във вратата на "белите" четвърт час по-късно.

Славия стигна до изравняване в края на мача след попаденията на влезлите в игра след почивката Радослав Кирилов и Димитър Стоянов в 81-ата и 87-ата минута.

Участие в контролата за „белите“ участие взеха каращия тестове в отбора руски вратар Дарий Кральов.

Съставът на Славия: Георги Петков, Петър Патев, Христо Попадийн, Милен Гамаков, Венелин Филипов, Георги Вълчев, Мартин Атанасов, Драгош Фирцулеску, Атанас Кабов, Емил Стоев, Мартин Сораков (като резерви влязоха Илиян Попов, Дарий Кральов, Христо Иванов, Рафаил Пърликов, Емил Виячки, Радослав Кирилов, Димитър Стоянов, Борис Димитров)