Треньорът на Ботев (Враца) Росен Кирилов коментира загубата с 1:2 от Славия в срещата от седмия кръг на Еfbet Лига, играна в "Овча купел".

"Не ни достигна да вземем точката да вкараме втори гол. Можехме да изравним второто полувреме. Поздравявам момчетата. Липсваха ни основни играчи, но се противопоставихме на Славия.

Не съм доволен, защото не взехме точки. Допуснахме два елементарни гола. Славия допусна по-малко греши. Вместо да изчистим топката в края на първото полувреме, ние опитваме да я спираме. Това са грешки на младостта. Играхме добре с топката дори на този тежък терен. Повярвахме, че можем да спечелим този мач срещу един от гранодвете в българския футбол.

Браян Переа решихме да го запазим, защото имаше тежко схващане в бедрото. Жан-Пиер Да Силва има възпаление. Луис Фелипе ще е на линия за мача с Левски. За Мартин Кавдански се надявам, ще решаваме впоследствие“, каза Кирилов.