Септември (София) победи Кремиковци с 5:1 в мач от предварителните кръгове на Зона София за Купата на Аматьорската футболна лига. Николай Митов отново заложи на множество юноши в групата на срещата, като специалистът не изневери на философията си да дава шанс на младите, пише на официалния сайт на клуба от Югозападната "В" група. Септември започна в състав - Кристиян Дяков на вратата, пред него в защита Кристиян Здравков, Васил Добрев, Петър Генчев и Стоян Предев, в халфовата линия действаха Димитър Андонов и двама дебютанти в мъжкия тим - Стефан Митев и Иван Тилев, роден 1999 г. По крилата на "септемврийци" започнаха Кристиан Петров и Александър Манолов, а атаката бе водена от капитана в този мач Христо Спасов.

На пейката останаха Емил Петров, заедно с още шестима юноши - Мариян Димитров, Данаил Иванов, Лъчезар Котев, Антон Атанасов, Георги Недялков и Аспарух Смилков.

Успехът над Кремиковци бе лесен на младите футболисти, като още в началото на мача Александър Манолов вкара страхотен гол от воле. Минути по-късно Стоян Предев направи пробив през центъра, подаде към Христо Спасов, който върна топката в Предев и озовал се сам срещу вратаря, защитникът покачи на 0:2. Христо Спасов отбеляза за 0:3. В игра през второто полувреме се появиха Антон Атанасов (Александър Манолов), Георги Недялков (Христо Спасов) и Лъчезар Котев (Стефан Митев). Кристиан Петров вкара за 0:4, а петият гол бе дело на Георги Недялков. 15 минути преди края на двубоя, Кремиковци отбеляза почетен гол  за крайното 1:5.