Славия завърши 0:0 с Кубан (Краснодар) в поредната си приятелска среща на лагера в турския курорт Анталия. Мачът беше изгледан на живо от боса на "белите" Венцеслав Стефанов и от вицепрезидента на БФС Емил Костадинов.

В 28-ата минута момчетата на Златомир Загорчич бяха близо до гол.Венцеслав Керчев подаде за Тони Тасев и той пусна в наказателното поле към Ерол Дост, който стреля на сантиметри от вратата на втородивизионния руски отбор.

Малко повече от десет минути след това вратарят Николай Кръстев направи добро спасяване.

В 86-ата минута Емил Стоев центрира за Роберто Райчев, който засече с глава, но в гредата и Славия се размина с победата.

Предпоследната проверка на "белите" на турска земя е срещу Сочи на 7 февруари.

Стартовият състав на Славия: Николай Кръстев, Ертан Томбак, Мартин Георгиев, Виктор Генев, Венцислав Керчев, Кристиян Стоянов, Ерол Дост, Иван Минчев, Тони Тасев, Денислав Александров, Николай Христов

Следете с БЛИЦ: Зимна подготовка 2024