Славия загуби с 0:1 у дома срещу Сливнишки герой в контролна среща, съобщиха „белите“ на официалния си сайт. Давид Димитров се разписа в полза на гостите в 41-ата минута.

След почивката последва натиск на играчите на Златомир Загорчич, но до попадения във вратата на отбора от Сливница не се стигна. Сливнишки герой имаше късмет да не допусне гол след удари на Иван Минчев, Цвегелин Чунчуков, Карл Фабиен и Денислав Александров.

От 18:30 часа днес Славия състав ще изиграе още една проверка. Съперник ще бъде дубълът на „белите“.

Проверките се провеждат заради отложения мач на славистите от Първа лига срещу Лудогорец.

Състав на "белите": Светослав Вуцов (Георги Петков), Емил Стоев, Венцислав Керчев, Емил Мартинов, Виктор Генев, Владимир Николов, Иван Минчев, Галин Иванов, Карл Фабиен, Денислав Александров, Цветелин Чунчуков