ВИЖТЕ СТРАНИЦАТА НИ БУКМЕЙКЪР ТУК!

Вижте как прогнозираха мача Ива Екимова и Филип Буков в играта Ефбет Лига на Букмейкър БЛИЦ

Славия победи ЦСКА 1948 с 1:0 в мач от 30 кръг на efbet Лигата. Единственото попадение падна в самия край на срещата, но това беше достатъчно новият треньор на „белите“ Ангел Славков да запише успешен дебют начело на тима.

През първото полувреме Ертан Томбак и Тони Тасев опитаха изстрели към вратата на домакините, но те в никакъв случай не може да се причисляват като голово положение. „Червените“ отговориха с далечен удар на Умарбаев, който след рикошет излезе в корнер.

В началото на второто полувреме Симеон Петров от ЦСКА 1948 с глава на уцели вратата, а малко по-късно Педриньо от воле стреля в аут. Славия отговори с удар на Галин Иванов, който беше париран от Даниел Наумов.

3x500 лв. Бонус за мачовете от efbet Лига!

Последваха неуспешни опити на Георги Русев, Октавио и Ивайло Чочев да намерят врата на Николай Кръстев. В 80-ата минута „червените“ претендираха за дузпа, след като Емил Ценов падна в наказателното поле на Славия, но съдията Волен Чинков не отсъди нарушение.

Единственото попадение в мача падна минута преди края на редовното време. Галин Иванов центрира, а защитник на ЦСКА 1948 изби с глава. Топката обаче попадна на крака на влезлия като резерва Емил Стоев, който от границата на наказателното поле стреля точно във вратата на Наумов. В добавеното време Кръстев се намеси добре при удар на Елитон с глава и гарантира успеха на тима си.

С тази победа Славия събра актив от 49 точки и влезе в първата шестица на класирането. „Белите“ може да бъдат изместени от нея, ако в понеделник Локомотив (Пловдив) надвие Левски на „Лаута“. ЦСКА 1948 записа първа загуба за първенство от 12 март насам. Тимът на Тодор Янчев няма победа вече трети пореден мач. „Червените“ завършват редовния сезон на трето място в класирането с 59 точки, на пет пред Левски.

ЦСКА 1948 – Славия 0:1
0:1 Емил Стоев (89)

ЦСКА 1948: 29. Даниел Наумов, 19. Стив Фуртадо, 87. Симеон Петров, 14. Хелитон, 4. Ангел Лясков , 22. Реян Даскалов (62 - 58. Октавио), 39. Парвиз Умарбаев (62 - 18. Ивайло Чочев), 28. Емил Ценов  ( 86 - 55.Светослав Диков), 10. Георги Русев, 11. Бирсент Карагарен (46 - 8. Педриньо), 9. Александър Колев
Резерви: 33. Генадий Ганев, 18. Ивайло Чочев, 24. Лазар Марин, 7. Марио Топузов, 58. Октавио, 25. Преслав Антонов, 55. Светослав Диков, 16. Сидклей Ферейра, 8. Педриньо
Треньор: Тодор Янчев

Славия: 12. Николай Кръстев , 3. Ертан Томбак, 23. Емил Виячки, 55. Натан Гасама, 37. Венцислав Керчев, 4. Людовик Соарес, 17. Ерол Дост (82 - 9. Ахмед Ахмедов), 71. Кристиян Стоянов , 33. Галин Иванов (90+4 - 83. Христо Попадийн), 88. Тони Тасев (82 - 19.Нгуен Чунг До), 10. Владимир Николов ( 67 - 8. Емил Стоев )
Резерви: 1. Георги Петков, 20. Стефан Трайков, 18. Ивайло Марков, 9. Ахмед Ахмедов, 22. Дарко Тасевски, 8. Емил Стоев, 83. Христо Попадийн, 14. Роберто Райчев, 19. Чунг Нгуен До

16 - Опасен диагонален удар на Тони Тасев, но Даниел Наумов успя да избие
36 - Ертан Томбак стреля от границата на наказателното поле, но топката излезе в аут
45+2 - Край на първото полувреме
--------------------
46 - Начало на второто полувреме
63 - Галин Иванов опита далечен изстрел, а Даниел Наумов успя да избие в корнер
77 - Ивайло Чочев стреля отблизо с глава, но не уцели вратата
89 -  ГОООЛ! Емил Стоев открива за Славия с мощен изстрел от границата на наказателното поле
90+4 - Край на мача

Легенда:  - гол,  - автогол,  - жълт картон,  - втори жълт картон,  - червен картон,  - смяна,  - опасно положение,   - контузия,  - преглеждане на ситуация с ВАР

Изтеглете мобилното ни приложение БЛИЦ СПОРТ ОТТУК!