Превърналият се в чудо на медицината Владислав Стоянов отново пази вратата на първия отбор на Лудогорец. Той влезе в игра в контролата с Висла (Плоцк) в Турция.

32-годишният вратар беше дълго време извън терените заради усложнения при контузията му в коляното, след която последваха няколко операции. Перничанинът се контузи тежко по време на лагер на националите през март 2017 година, а близо 1000 дни по-късно се върна в игра, след като започна да пази за дубъла на Лудогорец, почвайки да трупа игрови минути.

Новият треньор на шампионите Павел Върба пусна Стоянов през второто полувреме на проверката с Висла (Плоцк). През първата част под рамката беше Пламен Илиев, който не допусна гол.

Winbet - победата е на върха на пръстите! (18+)

По този начин Владо Стоянов се завърна в игра за първия отбор на Лудогорец три години по-късно.

БЛИЦ припомня, че той пази за последно вратата на шампионите на 18 март 2017 година при равенството 2:2 с Дунав (Русе) в мач от първенството в Разград.

Следете с БЛИЦ СПОРТ: Зимна подготовка 2020

Следете с БЛИЦ: efbet Лига - сезон 2019/2020