Собственикът на Берое Ернан Банато организира отборно барбекю за сплотяване на колектива след важната победа над Монтана с 1:0 в изминалия кръг на efbet Лига. 

На кадрите, публикувани в официалния Фейсбук на клуба, се вижда как играчите се наслаждават на сочни наденици, а в същото време играят на карти.

“Днес играчите и треньорският щаб се насладиха на ден за сплотяване с отборно барбекю. Само Берое”, написаха старозагорци.

Берое е в сериозна битка за оцеляването си в елита, намирайки се на 14-о място с 22 точки, което е с точка по-малко от Спартак Варна, който в момента заема мястото, даващо право на бараж за място в Първа лига срещу втория от Втора лига.