ЦСКА победи с 2:0 Берое в мач от 4-ия кръг на Елитната юношеска група до 19 години. Двубоят се игра на спортния комплекс в квартал Кольо Ганчев, а головете паднаха през втората част.

Точен на два пъти бе Мартин Маринов, който реализира съответно в 68-ата и 74-ата минути.

Едно полувреме за въпитаниците на Венелин Сивриев изигра футболистът от мъжкия състав Иван Горанов, който беше привлечен в Берое от "Левски" като част от сделката за преминалия на "Герена" Тодор Христов.

За ЦСКА това бе четвърта поредна победа от началото на сезона в Елитната юношеска група до 19 години. "Армейците" са едноличен лидер с 12 точки, по 10 имат Спартак (Плевен), Литекс, "Ботев" (Пловдив) и Чавдар (Етрополе). Берое остана с актив от 3 точки.