ЦСКА победи с 5:1 Вихрен в мач от 10-ия кръг на Югозападната "В" група, като попадението за домакините от Сандански бе автогол на Александър Бранеков. До този момент "червените" нямаха получен гол в първенството, а головата разлика е 48:1.

Вратарят Стоян Колев запази мрежата си суха точно 890 минути. Към тази серия могат да се добавят и двата двубоя, в които Тяната пази в "А" група от лятото на 2013 година насам - 56 минути при 3:1 над Черно море през декември 2014 г. (голът бе вкаран на Якуб Дивиш) и 90 минути при 1:0 над "Левски" на 15 март 2014 г.

Всъщност последното шампионатно попадение, което сливналията допусна с екипа на ЦСКА, е преди цели 11 години. На 5 май 2004-а той е преодолян при 5:1 над Беласица от Жуниван де Мело в 85-ата минута. По този начин Стоян Колев не бе пронизван в шампионата в продължение на 1041 минути (890 този сезон, 146 в "А" група от 2013 г. и още 5 от сезон 2003/04).