"Левски" загуби първата си контрола от подготвителния лагер в Кипър. "Сините" отстъпиха с 1:2 на лидера в руската Първа дивизия Мордовия (Саранск). Старши треньорът Антони Здравков беше ядосан от играта на своите.

“Няма как да съм доволен, но се видя, че се старахме да играем при трудни условия предвид силния вятър. Допуснахме леки голове и пропуснахме дузпа. някои играчи бяха подцинили срещата през първата част и това се видя през второто полувреме, когато бяхме по-добри и показахме, че сме по-техничния тим, но пропуснахме няколкото положения. Ще изпробвам новото попълнение Пламен Крумов на поста ляв защитник. Още търсим футболист на този пост, който ще трябва да се бори за титулярното си място с Дъстли Мулдер, заяви Сухия пред Спортал.

- Валери Божинов има да оправи някои документи, като се надявам, че още следващия мач вече ще е официално играч на "Левски" и ще играе за нас. Цветан Генков вдигна температура и заради не взе участие днес.”