Царско село се класира на 1/8-финалите за Купата на България след победа с 1:0 над Кариана при гостуването в село Ерден.

Единственото попадение реализира Луис Педро в 68-ата минута. Той се възползва най-добре от разбъркване в наказателното поле, което се получи след центриране от ъглов удар.

Треньорът на Царско село Любослав Пенев направи няколко промени в титулярната единадесеторка от последния мач срещу Лудогорец (1:1). През първото полувреме гостите изпуснаха няколко добри положения. Панайотис Лука бе близо до гола, но не успя да се разпише. В края на полувремето Дилан Мертенс стреля опасно от пряк свободен удар, но стражът на домакините спаси.

Домакините от село Ерден, водени от бившия треньор на Царско село Веселин Великов, също имаха шансове, от които не се възползваха и отпаднаха от турнира.