ЦСКА 1948 разби гостуващия Струмска слава с класиката 3:0 в среща от 20-ия кръг на Втора лига и измести Арда (Кърджали) от третото място във временното класиране преди останалите срещи.

„Червените“ решиха всичко още преди почивката, когато вкараха и трите попадения. Първото от тях бе дело на Денислав Александров (15), а след това голмайсторът на тима Андон Гущеров (25) удвои аванса на домакините. Мариян Огнянов (38) оформи класиката, след като излезе сам срещу вратаря и не сгреши.

След почивката темпото на Националния стадион „Васил Левски“ спадна и нито един от двата тима не реализира някое от положенията си.

С този успех ЦСКА 1948 събра 36 точки и вече има с една повече от Арда, който е с мач по-малко и утре приема Несебър в Кърджали. Струмска слава остана с 23 точки на девета позиция, а в следващия кръг гостува на Литекс в Ловеч.