ЦСКА 1948 не успя да победи Ботев (Враца) в контролна среща, играна на стадон "Арена Царско село" - 1:1.

Заради ангажименти към националните отбори за Ботев не играха Мартин Атанасов, Мирослав Маринов и Меси Биатумусока. ЦСКА 1948 пък бе без мъжките си национали Георги Русев, Радослав Кирилов и Даниел Наумов.

Още в 3-ата минута Браян Мендоса стреля от дистанция, но Ганев спаси. Същото направи и Жан-Пиер Да Силва малко по-късно.

В края на полувремето и Мартин Кавдански стреля с глава, но отново Генадий Ганев се справи.

През второто полувреме гостите от Враца направиха още няколко добри атаки, които можеха да завършат с попадение.

Домакините се възползваха от неразбирателство в защитата на Ботев и в 75-ата минута Александър Аспарухов успя да вкара за 1:0. В 85-ата гостите организираха опасна атака, Чавдар Ивайлов стреля, но топката излезе в аут.

Минута след това се стигна до изравнителния гол. Венцислав Христов отправи далечен удар, вратарят изби, но Даниел Генов бе на правилната позиция и успя да вкара за 1:1.