ЦСКА 1948 победи с 2:0 Несебър като домакин на стадион "Васил Левски" и се доближи само на точка от третото място във Втора лига, което дава право на участие в плейофите за елита. "Червените" са вече с 50 точки, докато третия Монтана има 51 и е само с една победа в последните пет двубоя. До края на първенството остават 4 кръга.

ЦСКА 1948 надделя над Несебър с попадения на Денислав Александров и Чавдар Ивайлов.

Бившият играч на Лудогорец откри резултата в 22-ата минута, след пас на Гущеров. Домакините пропуснаха няколко изгодни положения преди да си осигурят спокойствие с второ попадение.

В началото на второто полувреме Чавдар Ивайлов получи пас отдясно и опъна мрежата - 2:0 за "червените".

До края на срещата на терена бе спокойно, а ЦСКА 1948 стигна до успеха без проблеми.

Несебър е с 23 точки и само на 1 над чертата на изпадащите отбори.