Дублиращият тим на ЦСКА изпусна да се поздрави с пълен успех на старта на шампионата в Югозападната трета лига. Отборът, воден от Стамен Белчев, водеше до последната минута в Самоков с 1:0, но буквално в последните секунди на продължението домакините от Рилски спортист се добраха до равенството - 1:1.

Съставът на младите "армейци", изграден само от юноши от школата на ЦСКА, се представи много добре, особено през първото полувреме, когато организира няколко опасни атаки, пише cska.bg. В 25-ата минута многоходово разиграване завърши с центриране на Ясен Спиров отляво и активният Георги Чорбаджийски майсторски с глава откри резултата. До почивката Божев спаси силен удар под гредата на Неделчев.

През втората част "червените" продължиха да търсят и втори гол. В края на срещата им се отвори възможност за бърза контраатака, Илиян Антонов се отскубна от защитата, но се засуети и изпусна момента да изведе трима свои съотборници сами срещу стража на Рилецо.

В последните секунди на 4-минутното добавено време Рилски спортист, който е спонсориран от бившия собственик на Локомотив (Пловдив) Христо Крушарски, се добра щастливо до ремито след разбъркване в наказателното поле на ЦСКА. Следващият мач на ЦСКА II е като домакин на Гранит (Владая), който вчера победи с 2:1 Левски II.

Съставът на ЦСКА II: Алекс Божев, Виктор Атанасов, Росен Маринов, Мартин Сотиров, Ясен Спиров (67-Йоан-Филип Чавов), Любомир Цветанов, Юлиян Илиев, Петко Панайотов (72-Лъчезар Иванов), Георги Чорбаджийски, Илиян Антонов (89-Илиян Димитров), Павел Жабов