Марек победи с 2:1 дублиращия отбор на ЦСКА на стадион „Бончук“ в последната си контролна среща преди началото на първенството във Втора лига.

През първото полувреме талантите на "червените" с треньор Владимир Манчев владееха повече топката, но гол падна в тяхната врата. В 35-ата минута Христо Каймакански бе изведен отдясно и с техничен удар откри за 1:0. Марек можеше да увеличи преднината си малко преди почивката, когато Николай Ганчев се озова пред вратата на „червените“, но се забави и не успя да отбележи.

В 57-ата минута Румен Рангелов от ЦСКА II уцели гредата зад Пламен Младенов. В 70-ата Валери Йорданов изскочи сам срещу противниковия вратар, но не съумя да го преодолее.

Седем минути по-късно Ганчев бе изведен с хубав пас отляво и удвои аванса на Марек. "Червените" върнаха един гол в 86-ата минута чрез Антон Толев, който оформи и крайния резултат - 2:1 за дупничани.