ЦСКА - Симург (Азербайджан) 3:3
0:1 Наджид Гурбанов (11), 1:1 Лукас Саша (35), 2:1 Мартин Камбуров (44), 2:2 Степан Поляк (51-дузпа), 3:2 Сержиньо (66-дузпа), 3:3 Марио Бозич (90-дузпа)

Контролата по минути
4 - Първо положение за ЦСКА. Лукас Саша получи топката отляво в наказателното поле на Симург, стреля, но над вратата.
7 - Новото попълнение на "армейците" Марсиньо напуска терена, държейки се за рамото. Бразилецът получи контузия и не може да продължи участие в мача.
9 - Мишел Платини засича с глава, но не намира целта.
11 - topka.jpg ГОЛ! Симург открива резултата още при първия удар към вратата на ЦСКА - 0:1! След центриране отдясно, отбраната на "червените" не успя да изчисти топката, която попадна в Наджид Гурбанов и той с изстрел по диагонала реализира в мрежата на Томас Черни.
12 - Сержиньо влиза на мястото на
извадилия рамо Марсиньо.
25 - Шанс за ЦСКА. Анисе направи отличен пробив по десния фланг, центрира по земя към Платини. Бразилецът обаче не успя да засече топката.
26 - Камбуров засича с глава центрираната топка, която преминава над напречната греда.
27 - И Апостол Попов пробва да отбележи с глава, топката минава на сантиметри от лявата греда.
35 - topka.jpg ГОЛ! ЦСКА изравнява - 1:1! Лукас Саша бележи. Бразилецът стреля от далечно разстояние, топката рикошира в бранител на съперник и спря в долния ляв ъгъл на вратата.
44 - topka.jpg ГОЛ! ЦСКА прави пълен обрат - 2:1! Мартин Камбуров бележи първия си гол за "армейците". Платини центрира меко от фаул в наказателното поле на Симург. Топката отиде към далечната греда, където Камбуров я прати във вратата на азерите.
45 - Край на първото полувреме.

46 - smqna.jpg Всички, записани като резерви състезатели, вече са в игра за ЦСКА. От първото полувреме са останали единствено Лукас Саша и Сержиньо.
50 - В последните две минути имаше два много опасни удара на резервата в състава на азерите - Попович. За щастие на "червените", не попадат в рамките на вратата, пазена от Анатоли Господинов.
61 - Пряк свободен удар за ЦСКА. Топката е поставена на дъгата. Ивайло Чочев стреля силно, но право в стената.
66 - topka.jpg ГОЛ! Сержиньо бележи от дузпа и ЦСКА повежда с 3:2. Португалецът прати топката в долния ляв ъгъл.
85 - Опасен удар на Ивайло Чочев е избит от вратаря на Симург.
90 - topka.jpg ГОЛ! Азерите изравняват - 3:3! Марио Бозич се разписва от дузпа, при която Анатоли Господинов не можа да реагира.
90 - Край на мача. ЦСКА и Симург завършиха 3:3.

cska.JPG

ЦСКА (първо полувреме): 12.Томас Черни, 11.Иван Бандаловски, 19.Апостол Попов, 66.Пламен Крачунов, 4.Михаил Венков, 99.Нджонго Присо, 8.Лукас Саша, 17.Абел Анисе, 28.Марсиньо (12-10.Сержиньо), 23.Мишел Платини, 22.Мартин Камбуров
ЦСКА (второ полувреме): 1.Анатоли Господинов, 30.Васил Попов, 21.Венцислав Василев, 25.Ангел Грънчов, 55.Илияс Кириакидис, 7.Петър Витанов, 8.Лукас Саша, 18.Ивайло Чочев, 10.Сержиньо, 9.Себастиян Скиорили, 45.Григор Долапчиев

СЛЕДЕТЕ С БЛИЦ: "А" ГРУПА - ТРАНСФЕРИ И ПОДГОТОВКА