ВИЖТЕ СТРАНИЦАТА НИ БУКМЕЙКЪР ТУК!

Ето как прогнозираха мача певицата Бони и актьорът Дарин Ангелов в играта на БЛИЦ Букмейкър Efbet лига!

ЦСКА завърши при 0:0 с Локомотив (София) в среща от 17-ия кръг на Ефбет лига, прекъсна перфектната си серия у дома и загуби първи точки на "Българска армия" от началото на сезона.

"Червените" започнаха по-активно мача, владееха топката и поставиха под напрежение съперника в първите минути, но само с една по-сериозна възможност - удар на Шагоян в първата минута.

Локо (София) показа зъби в 26-ата минута след удар на Симеон Славчев, който обаче не затрудни особено Бусато.

Четвърт час след това и Станислав Шопов опита да вкара, но Любенов улови.

ЦСКА изпусна най-добрата си възможност за първата част в 42-ата минута, в която Маурисио Гарсес удари гредата с шут от границата на наказателното поле.

Winbet - победата е на върха на пръстите! (18+)

Втората част стартира с пропуск на Франса пред вратата на ЦСКА, а десерт минути след това "червените" пропуснаха две добри възможности, но ударите на Шагоян и Морено пропуснаха.

Илия Димитров изправи на нокти феновете на ЦСКА в 69-ата минута, но прати топката над вратата.

Минута след това Енес Махмутович удари за втори път в мача гредата на Локо (София). Малко след това отново той пропусна.

Резервата Бисмарк Чарлс можеше да донесе победата на ЦСКА в 88-ата минута, но Любенов спаси удара му.

ЦСКА остава лидер в класирането с 6 точки пред Лудогорец, но и три мача повече. Локо (София) пък е на осмо място с 26 точки.

ЦСКА - ЛОКО (СФ) 0:0

По-важното от мача по минути:

1' Начало на срещата.
1' Първи удар в мача!  Жираир Шагоян стреля опасно, но Любенов внимаваше.
26' Шанс за Локо (София)! Симеон Славчев опита да затрудни вратаря на ЦСКА, но Бусато внимаваше.
39' Шут на Станислав Шопов, но вратарят на Локо улови без проблем.
42'  ГРЕДА за ЦСКА! Маурисио Гарсес стреля от дистанция, но топката се отби в лявата греда.
45' Край на първата част.

46' Начало на второто полувреме.
46' Хубава атака за Локо (София)! Центриране от дясното крило завърши с протегнат крак на Франса, но ударът му не намери целта.
56' Жираир Шагоян се озова сам по лявото крило и центрира на близката греда, но Любенов се намеси.
62' Страхотен удар на Браян Морено към вратата на Локо, но топката преминава над вратата.
69'  Какъв пропуск за Локо (София)! Илия Димитров пое топката в наказателното поле, завъртя се и стреля, но над вратата.
70'  ГРЕДА за ЦСКА! Енес Махмутович се ориентира най-добре при центриране от корнер, но ударът изстрелът му с глава намери напречната греда.
77' Нов шанс за ЦСКА! Махмутович направи страхотно центриране към вратарското поле, но Гарсес се размина с топката.
88'  Какъв шанс а ЦСКА! Бисмар Чарлс се измъкна в наказателното поле, стреля, но Любенов се справи.
90+6'  Претенции за дузпа от ЦСКА за падане на Енес Махмутович в наказателното поле. Няма нарушение на правилата.
90+6' Край на мача!

ЦСКА СофияЦСКА: 1. Густаво Бусато, 21. Амос Юга (к), 6. Християн Петров, 22. Енес Махмутович , 13. Галин Минков ( 86' ​ 3. Жеферсон), 27. Маурисио Гарсес, 7. Джонатан Линдсет, 15. Тибо Вион, 8. Станислав Шопов (68  19. Иван Турицов), 23. Жираир Шагоян (68  26. Марселино Кареасо), 28. Браян Морено (63  17. Бисмарк Чарлс)
Резерви: 25. Димитър Евтимов, 24. Александър Бучков, 18. Симеон Александров
Треньор: Саша Илич

Локомотив СофияЛОКОМОТИВ: 24. Александър Любенов, 13. Селсо Рапосо (90  3. Марио Петков), 89. Матеус Дуарте, 33. Алан Диас, 22. Ивайло Найденов, 26. Красимир Милошев (к), 44. Божидар Кацаров, 8. Симеон Славчев, 39. Антонио Вутов (90  5. Дейвид Малембана), 94. Юлиан Ненов (59  9. Илия Димитров), 11. Карлос Франса (80  45. Димитър Митков)
Резерви: 1. Дамян Дамянов, 10. Валентин Николов, 7. Александър Александров
Треньор: Станислав Генчев

Стадион: "Българска армия"
Съдия: Драгомир Драганов
Легенда:  - гол,  - автогол,  - жълт картон,  - втори жълт картон,  - червен картон,  - смяна,  - опасно положение,   - контузия,  - преглеждане на ситуация с ВАР