Френският съдия Жереми Пиняр ще ръководи двубоя от Лигата на нациите между България и Северна Македония. Помощници на 34 годишния рефер ще бъдат сънародниците му Орелиен Дру и Лоран Конильо, а за четвърти рефер бе назначен Микаел Льосо.

Интересното около рефера е, че не идва в Разград за първи път. През миналата година Пиняр бе четвърти рефер на мача Лудогорец - Малмьо (2:1) в битка за влизане в групите на Шампионската лига.

Срещата е в четвъртък (2 юни) от 19:00 часа на стадион "Хювефарма Арена" в Разград.  След домакинството на Северна Македония, България посреща и Грузия на 5 юни. След това идва гостуването на Гибралтар (9 юни), а цикълът от мачове през лятото приключва с визита на Грузия на 12 юни.