Сръбският халф Лазар Туфегджич няма да играе за ЦСКА в предстоящия в неделя домакински мач срещу Локомотив (София) и следващото гостуване във Варна на Черно море. 25-годишният футболист беше заменен принудително преди почивката при победата с 1:0 като гост на Локомотив (Пловдив), когато вкара единствения гол в срещата.

Плеймейкърът на „армейците“ е с разтежение в задната част на лявото бедро. Вчера Туфегджич е преминал медицински прегледи, които са показали, че той ще се нуждае от поне една седмица почивка. Това означава, че няма да вземе участие в следващите два мача на „армейците“.

До момента Лазар Туфегджич нямаше пропуснат мач от efbet Лигата от старта на сезона. Той участва във всичките 16 срещи на тима си до момента и в 735 изиграни минути се отличи с два гола и четири асистенции.