Президентът на Славия Венцеслав Стефанов, ръководството на клуба, играчите от първия отбор и десетки близки и приятели се събраха, за да изпратят за последно малкия Мишо от ДЮШ на „белите“ и баща му Иван.

Те бяха сред загиналите при катастрофа на автомагистрала „Тракия“ в сряда, при която камион връхлетя в насрещното платно, помитайки мантинелите и се блъсна в лека кола. Още един играч от отбора – Боби, също почина при удара. Треньорът на момчетата Иван Терзийски и съпругата му бяха настанени в ямболската болница.

Изпращането на Мишо и баща му Иван се състоя в обреден дом „Мира“ на Централните софийски гробища. Семейството на Боби пожела погребението да се проведе в тесен семеен кръг.

Снимки: БУЛФОТО