Треньорът на “Левски” Ясен Петров похвали футболистите за проявения характер след равенството 2:2 срещу Славия.

“Поредният луд мач. След като поведохме, изпуснахме преднината си. През второто полувреме положихме доста усилия, за да изравним. Знаете, че имахме кадрови проблеми, но дадохме шанс на други хора, които също са в състава. Включването на Сашо Киров бе прилично, той направи и дузпата, но за съжаление доста късно. Не ни стигна време, за да вкараме и победния гол. Съперникът бе страшно мотивиран, имаше много положения и пред двете врати. Имахме териториално превъзходство особено през втората част. Някои хора се опасяваха, че няма да издържим физически, но бяхме доста дейни. С хората, с които днес играхме, няма как да очакваме да изглеждаме като с Влади Гаджев и Тасевски”, каза Ясен Петров./БЛИЦ