ВИЖТЕ СТРАНИЦАТА НИ БУКМЕЙКЪР ТУК!

Лудогорец спечели с 2:0 гостуването си на Ботев (Пловдив) и си осигури първото място след края на редовния дял в Efbet Лига. Това означава, че шампионите ще стартират плейофите с домакинство на шестия в подреждането - Локомотив (Пловдив) или Славия. Двубоят ще бъде на 15 май (понеделник) от 20:15 часа в Разград.

Първото място в редовния сезон дава предимство на Лудогорец да домакинства на ЦСКА в плейофите. "Армейците" в момента изостават с 4 точки от "орлите" преди домакинството си на Ботев (Враца) в понеделник.

Ключовият мач за върха на "Хювефарма Арена" ще се изиграе във втория кръг от плейофите (32-ри от началото на сезона). Очакваната със сериозен интерес среща ще бъде в уикенда 20-21 май. Спортно-техническата комисия към БФС скоро ще определи точните дати и часове на двубоите.

WINBET – персонални бонуси всеки ден! (18+)

ЦСКА 1948 завършва трети, Левски е четвърти, а Черно море - пети, което изясни програмата в заключителната част от първенството.

Голямото дерби в родния футбол между Левски и ЦСКА ще бъде в последния кръг, като "сините" ще бъдат символичния домакин на Националния стадион "Васил Левски". В зависимост от развитието на шампионата този двубой може да се окаже ключов за титлата.

След срещата в понеделник на "Лаута" между Локомотив (Пловдив) и Левски ще стане ясно кой измежду "смърфовете" и Славия ще е на шестото място. "Белите" в момента са на тази позиция с 49 точки, а "черно-белите" имат 47, като ги устройва единствено победата над Левски.