Илиан Илиев няма да разчита на Христо Йовов в реванша с ФК Сараево, който е в четвъртък от 22:00 часа и ще бъде предаван директно по Диема.

Бижутера и Ромен Ели са контузени и поради тази причина не участват в заниманията на "сините" последните два дни. Французинът отпадна от групата, но в същото време място в нея намери Йовов. Асът обаче няма да играе срещу ФК Сараево, като е включен в разширения състав заради това, че е помощник-треньор.

При това положение Илиев ще има в наличност 18 здрави футболисти за важния мач от Лига Европа. Както е известно, "сините" взеха гол аванс, след като победиха с 1:0 на "Герена" с гол на Симеон Райков в 72-ата минута.