Юношеските национали на България до 19 години изпуснаха да победят връстниците си от Северна Македония във втората контрола между двата тима - 1:1. Двубоят се игра в Правец, където преди три дни селекцията на Ангел Стойков надви съперника с 1:0.

Двубоят започна равностойно, като липсваха опасните ситуации. В последните 15 минути от първата част на двубоя българите организираха няколко обещаващи атаки, но без да стигнат до гол. В 38-ата минута гостите откриха резултата чрез Бехар Фета след грешка на бранителите на България. Въпреки усилията на футболистите на Ангел Стойков, до края на първото полувреме резултатът остана 0:1.

"Лъвовете" започнаха втората част агресивно, а в 61-ата минута влезлият като резерва Стелиян Добрев изравни след пробив на Никола Илиев - 1:1. Нашите таланти продължиха да играят офанзивно, но отличните изяви на македонския вратар запазиха равенството до края.

Съставът на България: 12. Християн Славков, 2. Кристиян Тренчев (21. Александър Бучков), 3. Мартин Христов, 6. Димо Кръстев (К), 7. Мартин Сираков (16. Стелиян Добрев), 8. Мартин Хайдаров, 9. Мартин Смоленски (14. Валентин Николов), 10. Никола Илиев, 11. Симеон Александров (22. Пламен Цончев), 13. Иван Алексиев (13. Иван Алексиев), 20. Александър Георгиев