Юношите на ЦСКА до 19 години победиха с 1:0 Монтана в Елитната група. Двубоят се игра на осветление на "Царско село". Единственото попадение реализира Кристиан Пешов. Тимът с треньор Методи Деянов е пети в класирането с 29 точки, на три от лидера Септември (София) - 32 точки. На второ място е Литекс с 31, но и два мача по-малко, трети е Славия с 31 с мач по-малко, четвърти е Лудогорец с 30 също с мач по-малко.

15-годишните юноши на "червените" водени от Сашо Борисов постигнаха нова победа, над Марек като гост с 1:0. Родените през 2003 година (треньор Владимир Манчев) разбиха Септември София с 5:0. Родените през 2004 година с треньор Атанас Борносузов разбиха Витоша (Бистрица) с 8:0.

17-годишните момчета на Антон Димитров не успяха да завършат дербито със Славия заради бурен вятър. Двубоят ще се доиграе при резултат 0:0, като бе прекратен в началото на второто полувреме./БЛИЦ