ВИЖТЕ СТРАНИЦАТА НИ БУКМЕЙКЪР ТУК!

Хебър успя да победи с 1:0 Локомотив (Пловдив) в контролна среща на "Лаута". Проверката беше първа и за двата отбора от зимната им подготовка. Единственото попадение в срещата вкара Стилиян Тисовски в шестата минута, което се оказа достатъчно за тима на Владимир Манчев да спечели мача.

Новият вратар на Хебър Звонимир Микулич, който преди време игра в Левски, беше с ключова роля за успеха на Хебър, спасявайки няколко опасни положения.

Winbet - истинската тръпка от победата! (18+)

Момчетата на Манчев поведоха още в шестата минута, когато Октай Хамдиев напредна отдясно и подаде на 19-годишния Стилиян Тисовски на границата на наказателното поле, а той матира Илко Пиргов - 0:1. Малко след това стражът на Локо трябваше да се намесва след удар на Венсан Марсел, който премина в Хебър преди месеци, след като беше натирен от "Лаута".

След половин час игра Тодор Павлов с отличен пас изведе Георги Каракашев сам срещу стража на гостите. Халфът напредна, но Звонимир Микулич скъси дистанцията и спаси с вещина. След това хърватският страж се прояви в още няколко ситуации.

Втората част започна с по-добра игра на домакините. В 65-ата минута изстрел от воле на Йосип Томашевич премина над вратата. Три минути по-късно многоходова атака на "смърфовете" завърши с удар на Джовани над целта.

До края Ивайло Димитров пропусна две добри възможности за изравнителен гол. Костадин Велчев от гостите пък получи директен червен картон за груб фал срещу Петър Витанов.

Локомотив (Пловдив) - Хебър 0:1
0:1 Стилиян Тисовски (6)

Локомотив (Пловдив): Илко Пиргов, Матеус да Силва, Луан, Тодор Павлов, Александър Георгиев (проби), Пиер Зебли, Димитър Илиев, Георги Каракашев, Иван Сулев, Бабакар Дион, Ерик Сорга (Мартин Величков (проби), Джовани Трупе, Мартин Паскалев, Милош Петрович, Йосип Томашевич, Джовани Бариани, Евандро, Денислав Александров, Педриньо (проби), Ивайло Димитров, Петър Витанов, Христо Иванов)

Хебър: 22. Звонимир Микулич, 28. Осира Корнел, 15. Камен Хаджиев, 19. Муса Сила, Богомил Божуркин (к), 27. Роберт Мазан, 97. Венсан Марсел, 84. Стилиян Тисовски, 77. Октай Хамдиев, 11. Лорен Маржурин, 39. Ивайло Михайлов
Резерви: 5. Мартин Михайлов, 23. Николай Николов, 99. Архан Исуф, 25. Стоян Стоичков, 17. Арсенио Валгорт, 30. Филип Парутев, 26. Костадин Велчев, 10. Марк-Емилио Папазов